Ochrona prawa własności intelektualnej - spotkanie informacyjne

Biuro Rzeczników Patentowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ma przyjemność zaprosić artystów, naukowców, doktorantów oraz studentów na spotkanie informacyjne poświęcone szeroko pojętej ochronie prawa własności intelektualnej.
Przekazane informacje pozwolą uczestnikom spotkania zorientować się co do szans ochrony ich innowacyjnych rozwiązań i utworów oraz poznać zasady uzyskiwania takiej ochrony.
Spotkanie odbędzie się 31 maja b.r. w Budynku Głównym przy ul. Bielskiej 62 w sali kameralnej w godz. 11:30-13:30 (13.30-14.30 konsultacje indywidualne).
Udział w spotkaniu, prosimy zgłaszać na email: malgorzata.jadwiszczok@us.edu.pl.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania.