Lista pracowników Wydziału Artystycznego

Pracownicy Instytutu Sztuki

Zakład Grafiki

  • prof. zw. dr hab.  Eugeniusz  Delekta  Em.  prof. zw.
  • prof. dr hab.  Józef  Knopek  prof. nadzw.
  • prof. dr hab.  Joanna  Piech-Kalarus  prof. nadzw.
  • dr hab.  Krzysztof  Bąk  adiunkt
  • dr hab.  Adam  Czech  adiunkt
  • dr hab.  Krzysztof  Pasztuła  adiunkt
  • dr hab.  Jarosław  Skutnik  adiunkt
  • dr hab.  Leszek  Zbijowski  adiunkt
  • dr  Natalia  Pawlus  adiunkt
  • dr  Jerzy  Pietruczuk  adiunkt

Zakład Malarstwa

  • prof. dr hab.  Lech  Kołodziejczyk  prof. nadzw.
  • prof. dr hab.  Elżbieta  Kuraj  prof. nadzw.
  • prof. dr hab.  Roman  Maciuszkiewicz  prof. nadzw.
  • prof. dr hab.  Tadeusz  Rus  prof. nadzw.
  • dr hab.  Krzysztof  Dadak  adiunkt
  • dr hab.  Adam  Molenda  adiunkt
  • dr  Ireneusz  Botor  adiunkt
  • mgr  Maria  Kisiel  asystent

Zakład Nowych Mediów

  • prof. zw. dr hab.  Małgorzata  Łuszczak  prof. zw.
  • dr  Wojciech  Borczyk  adiunkt
  • dr  Remigiusz  Kopoczek  adiunkt
  • dr  Katarzyna  Kroczek-Wasińska  adiunkt
  • dr  Kaja  Renkas  adiunkt
  • dr  Paweł  Synowiec  adiunkt
  • mgr  Marcin  Goldyszewicz  asystent

Zakład Projektowania Graficznego

  • prof. dr hab.  Aleksander  Ostrowski  prof. nadzw.
  • dr hab.  Łukasz  Kliś  adiunkt
  • dr hab.  Tomasz  Kipka  adiunkt
  • dr hab.  Sebastian  Kubica  adiunkt
  • dr hab.  Stefan  Lechwar  adiunkt
  • dr hab.  Ryszard  Pielesz  adiunkt
  • dr  Piotr  Grabowski  adiunkt
  • dr  Tomasz  Jędrzejko  adiunkt
  • dr  Marcin  Urbańczyk  adiunkt

Zakład Rysunku

  • prof. zw. dr hab.  Anna  Kowalczyk-Klus  em.  prof. zw.
  • dr hab.  Krzysztof  Kula  adiunkt
  • dr hab.  Katarzyna  Pyka  adiunkt
  • dr hab.  Tomasz  Tobolewski  adiunkt
  • dr  Hanna  Grzonka  adiunkt
  • dr  Katarzyna  Paruzel  adiunkt
  • dr  Paulina  Poczęta  adiunkt
  • mgr  Marek  Głowacki  asystent

Zakład Rzeźby

  • prof. zw. dr hab.  Jerzy  Fober  prof. zw.
  • prof. dr hab.  Andrzej  Szarek  prof. nadzw.
  • dr hab.  Krystyna  Pasterczyk  adiunkt
  • dr  Katarzyna  Handzlik-Bąk  adiunkt
  • dr  Grzegorz  Majchrowski  adiunkt
  • dr hab.  Małgorzata  Skałuba-Krentowicz  adiunkt

Zakładd Teorii Szuki i Fotografii Artystycznej

  • prof. zw. dr hab.  Witold  Jacyków  prof. zw.
  • dr hab.  Ryszard  Solik  adiunkt
  • dr  Aleksandra  Giełdoń-Paszek  adiunkt
  • dr  Agnieszka  Jaworska  adiunkt
  • dr  Małgorzata  Łuczyna  adiunkt
  • dr  Dariusz  Rymar  adiunkt
  • dr  Joanna  Wowrzeczka  adiunkt
  • dr  Piotr  Wysogląd  st. wykład.
  • mgr  Ewa  Linkiewicz  asystent

Pracownicy Instytutu Muzyki

Zakład Dyrygowania i Wokalistyki

  • prof. dr hab. Halina Goniewicz-Urbaś em. prof. nadzw.
  • dr hab. Hubert Miśka prof. nadzw.
  • dr hab.  Izabella Zielecka-Panek prof. nadzw.
  • dr hab. Joanna Glenc adiunkt
  • dr hab. Małgorzata Kaniowska adiunkt
  • dr hab. Waldemar Sutryk adiunkt
  • dr hab. Anna Szostak-Myrczek adiunkt
  • dr Bogusław Bemben adiunkt
  • dr Joanna Nowicka adiunkt
  • dr Sabina Olbrich-Szafraniec adiunkt
  • dr Karol Pyka adiunkt
  • dr Jadwiga Sikora (godz. zlec.)
  • dr Aleksandra Zeman adiunkt
  • dr Danuta Zoń-Ciuk adiunkt
  • mgr Bartosz Jaśkowski asystent
  • mgr Anna Szawińska asystent
  • mgr Maria Zuber asystent

Zakład Instrumentalistyki

  • prof. dr hab. Michał Korzistka prof. nadzw.
  • prof. dr hab. Karol Ferfecki (godz. zlec.)
  • dr hab. Bogumiła Dunikowska adiunkt
  • dr hab. Magdalena Jasińska-Żaba adiunkt
  • dr hab. Anna Miech adiunkt
  • dr hab. Urszula Mizia adiunkt
  • dr hab. Tomasz Orlow adiunkt
  • dr hab. Tomasz Spaliński adiunkt
  • dr hab. Aldona Ślusarz  adiunkt
  • dr Marcin Hałat adiunkt
  • dr Agata Hołdyk adiunkt
  • dr Anna Kijanowska adiunkt
  • dr Agnieszka Kopińska adiunkt
  • dr Adam Wagner adiunkt
  • dr Wojciech Waleczek adiunkt
  • mgr Piotr Cirbus wykładowca
  • mgr Wojciech Golec asystent
  • mgr Piotr Górka asystent
  • mgr Aleksandra Hałat asystent
  • mgr Anna Jursa wykładowca
  • mgr Grzegorz Niemczuk asystent
  • mgr Joachim Nowak (godz. zlec.)
  • mgr Tomasz Pająk (godz. zlec.)
  • mgr Janusz Piecha wykładowca
  • mgr Jacek Płosa asystent
  • mgr Przemysław Smaczny asystent
  • mgr Stanisław Trembla (godz. zlec.)
  • mgr Marcin Żupański asystent

Zakład Teorii Muzyki i Kompozycji

  • prof. zw. dr hab. Aleksander Lasoń prof. zw.
  • prof. zw. dr hab. Krystyna Turek em. prof. zw.
  • prof. dr hab. Wiesław Cienciała prof. nadzw.
  • dr hab. Krzysztof Gawlas adiunkt
  • dr hab. Jacek Hamela adiunkt
  • dr hab. Bogumiła Mika adiunkt
  • dr hab. Jadwiga Uchyła-Zroski adiunkt
  • dr Ewa Bogdanowicz adiunkt
  • dr Małgorzata Mendel st. wykładowca
  • dr Zenon Mojżysz adiunkt
  • dr Magdalena Szyndler adiunkt
  • mgr inż. Paulina Bielesz asystent
  • mgr Joanna Boślak-Górniok asystent
  • mgr Grażyna Durlow asystent
  • mgr Dariusz Górniok asystent
  • mgr Przemysław Scheller wykładowca
 
do góry