Anna Lipiak laureatką „Studenckiego Nobla 2017”

Z radością informujemy, że nasza ubiegłoroczna absolwentka Anna Lipiak została laureatką konkursu na najlepszego studenta w Polsce - "Studencki Nobel 2017". Zwyciężyła w kategorii - sztuka.

Celem cyklicznego konkursu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów jest odnalezienie najlepszych studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Gala wręczenia nagród odbyła się 5 czerwca 2017 w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Anna Lipiak ukończyła z wyróżnieniem studia w Instytucie Muzyki (fortepian u mgra Grzegorza Niemczuka), obecnie kontynuuje studia pianistyczne w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne (2012, 2013, 2015), Stypendium Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
(2012-2015), Wyróżnienie Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Śląskiego (2012).

GRATULUJEMY!